Jakies 10 lat temu leczylem sie z powrotem anafranilem przez kilka dni. Lecze sie cale zycie na nerw

1 odpowiedzi
Jakies 10 lat temu leczylem sie z powrotem anafranilem przez kilka dni. Lecze sie cale zycie na nerwice natrectw. Gdy z powrotem zaczolem go zazywac wystapilo u mnie cos takiego ze jak dostawalem erekcji to penis byl twardy ale zoladz byl miekki jak gabka a jak podczas wzwodu scisnalem zoledzia to sie on zmniejszal i czulem jak krew z niego wraca z powrotem do tyłu natomiast on juz nie wracal do stanu poprzedniego. Widzialem tez ze jak zoledzia dotknalem to w miejscu dotkniecia byl on bialy czyli nie widac bylo tam krwi ktora wypel iala naczy ia krwionosne.

Mam tak od 10 lat i niewiele sie poprawilo w tej sprawie, dodam ze reszta penisa tez nie byla odpowiednio twarda jak to sie zaczelo. Czy po 10 latach juz raczej nic sie z tym nie da sie zrobic i mam trwale uszkodzonego penisa? Wyczytalem ze to schorzenie to sie nazywa gąbczastość zołedzia, czy da się z takim schorzeniem odbyc stosunek seksualny jesli reszta penisa jest twarda?

Teraz biore wenlaflaksyne i dalej mam to schorzenie.

Wyczytalem ze trazodon leczy PSSD(zaburzenia seksualne przez SSRI) ale moze powodowac priapizm, czy u mnie moze tez spowodowac priapizm bo on sie objawia tym ze zoladz jest wlasnie miekki a trzon penisa twardy a u mnie wlasnie tak jest podczas erekcji wiec moze mam predyspozycje do priapizmu?

Czy jest jakies badanie ktore daje 100 % skutecznosci na sprawdzenie czy ma sie odpowiednia erekcje do odbycia stosunku seksualnego?

Pozdrawiam
Dzień dobry. Proszę udać się do urologa celem diagnozy oraz zniwelowania Pana cierpienia. Lekarz przeprowadzi wywiad, ma możliwość zbadania Pana fizykalnie oraz może dobrać odpowiednie środki farmakoterapeutyczne (jeśli będzie taka potrzeba), lub udzieli wskazówek co do Pana dalszego leczenia, pozdrawiam serdecznie