Jeśli chłopak ze mna zerwał a ja poznałam kogoś po naszym rozstaniu i zauroczyłam się w nim ze wzaje

3 odpowiedzi
Jeśli chłopak ze mna zerwał a ja poznałam kogoś po naszym rozstaniu i zauroczyłam się w nim ze wzajemnością a od zerwania minął tydzień to znaczy że coś jest ze mną nie tak i jestem łatwa ? I odrazu mówię że tylko wychodze z tym chłopakiem i pisze Ale ani sie nie przytulamy ani całujemy i nie chodzimy za rękę
Szanowna Pani,
zwykle jeśli coś psuje się w związku dwojga ludzi, to nie zaczyna się to kilka dni przed zerwaniem, tylko trwa dłuższy czas. Można również być z kimś w związku (nawet szczęśliwym) i zakochać się w kimś innym, jeśli ze wzajemnością to tym lepiej.
W życiu chodzi o to, żeby być szczęśliwym i kochać, bez patrzenia na to co powiedzą inni (choć to ciężka praca).
Pozdrawiam i życzę szczęścia w miłości, Magdalena Czech

Dzień dobry, napisała Pani, że chłopak z Panią zerwał, więc nie ma Pani wobec niego żadnych zobowiązań. Stało się tak, że poznała Pani w tym czasie innego mężczyznę, który Panią zauroczył. Nie ma w tym nic złego. Człowiek ma taką potrzebę, że chciałby być kochanym i również kochać innego. Nie udało się Pani stworzyć szczęśliwego związku z poprzednim partnerem. Nie znaczy to wcale, że z tym również się nie uda. Może właśnie między Wami tworzy się coś pięknego, dlatego proszę sobie dać szansę na szczęście. Z poprzedniego związku proszę wyciągnąć wnioski dla siebie, co nie zadziałało, kiedy zaczęło się psuć i z jakiego powodu. Ta nauka przyda się Pani w tworzeniu nowej więzi z nowym partnerem. Życzę powodzenia i dużo miłości, pozdrawiam, Małgorzata Ostrowska
Droga Pani,
tydzień, miesiąc, czy rok - rozpoczęła Pani nową znajomość wtedy, kiedy tego Pani potrzebowała. I ma Pani do tego prawo.
Proszę rozwijać nową relację i czerpać z niej szczęście.
Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog