Jestem 50letnia kobieta o imieniu mariola choruje na serce i astme ale i tez kuleje na noge bo jeste

1 odpowiedzi
Jestem 50letnia kobieta o imieniu mariola choruje na serce i astme ale i tez kuleje na noge bo jestem po 2 artroskopiach na kolano ogolnie bardzo slabo chodze wogole brak sily i nie ide daleko tylko mnie sasiad podwozi gdzies do lekarza i zaraz przysiadam nie wiem czemu mi sie zrobily takie slabe nogi i chodze caly czas o kuli taka jestem slaba ogolnie jestem puszysta osoba nie z racj duzo jedzenia ale chyba od roznych lekow martwi mnie ta moja niesprawnosc rochowa
Pani Mariolu astma oraz choroba niedokrwienna serca wraz z otyłością powodują szybszą męczliwość i ogólne uczucie osłabienia. Należy starać się zwiększać swoją aktywność w miare swoich możliwości oraz zgody prowadzącego kardiologa. Przy dolegliwościach bólowych kolana dobrym rozwiązaniem będzie jazda na rowerze stacjonarnym albo ćwiczenia aqua aerobiku. Osobna kwestia jest poprawa stanu kolana która wymaga kontroli wraz z dokumentacją w Poradni Ortopedycznej.