Jestem gejem właśnie nie dawno związałem się z osobą bi. Tak naprawdę jest fajnie miło lubimy spędza

2 odpowiedzi
Jestem gejem właśnie nie dawno związałem się z osobą bi. Tak naprawdę jest fajnie miło lubimy spędzać z sobą czas. Nawet razem wyjechaliśmy po krótkiej znajomości na wakacje na tydzień i powiem szczerze było rewelacyjnie. Mam dużo przyjaciółek i widzę jak on na nie patrzy bo one hetero. Nawet powiedział że jedna mu Nawet się podoba. Nie spodobało mi się to. Jestem jego tak naprawdę 1wszym poważnym facetem wcześniej nie miał boję się że jak za bardzo się zaaangazuje to za pewien czas mnie zostawi. Stwierdzi że on jednak woli kobiety. Co mam myśleć sadzic na ten temat? Rozmawiałem z nim na ten temat. On twierdzi że jak narazie jest mu dobrze ze mną i nikogo nie chce innego ale ja wciąż z tyłu głowy mam że on też woli kobiety. To mój 1wszy partner Bi
Dzień dobry, może warto udać się do psychoterapeuty i spróbować zobaczyć skąd biorą się takie obawy w Panu? Co się takiego dzieje, że taki lęk się pojawia? To bardzo złożony temat jednak dla Pana komfortu może warto się mu przyjrzeć? Pozdrawiam

Dzień dobry. Rozumiem Pana obawy, bo ta sytuacja jest dla Pana nowa, a my ludzie zazwyczaj reagujemy lękiem w nowych momentach. Z Pana wypowiedzi wybrzmiewa wiele niepewności, która być może wiąże się z lękiem przed opuszczeniem. Prawda jest taka, że Pana Partnerowi mogą podobać się zarówno Kobiety oraz inni Mężczyźni. To naturalne, że zwracamy uwagę na różnych ludzi. Kluczowe jest to skąd u Pana takie reakcje i obniżone zaufanie. To musi być bardzo trudne żyć w takim napięciu...Na pewno warto skorzystać ze wsparcia specjalisty, aby nauczyć się tego jak sobie z tym radzić oraz jak rozmawiać o tym z Partnerem, aby nie generować silniejszych trudności.