Jestem już ponad rok po operacji i rocznej rehabilitacji nogi. Miałam rekonstrukcje acl i szytą łąko

1 odpowiedzi
Jestem już ponad rok po operacji i rocznej rehabilitacji nogi. Miałam rekonstrukcje acl i szytą łąkotke boczną. Kolano wydaje się sprawne. Mogę biegać, skakać, chodzić, robić w sumie wszystko. Od września wróciłam na treningi. Ale mimo to pobolewa mnie. Czuję też takie jakby strzykanie, jakby coś wskakiwalo na swoje miejsce. Najbardziej boli mnie miejsce pod kolanem na dole i z tyłu. Głównie przy wyproście, gdy palce idą na siebie, przy robieniu planków i pompek. Po mocniejszym rozciągnieciu nogi ból raczej znika. Ale Nadal od długiego siedzenia potrafi mi się noga zastać i muszę ją rozruszać. Niezbyt mam pieniądze iść do lekarza, a tym bardziej się operować i rehabilitować ponownie. Dodatkowo boję się, że właśnie będzie tego potrzeba. Z drugiej strony myślę, że może też być to po prostu przez głowę. Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc i wyjaśnić co to może być?
może być przykurcz torby stawowej i grupy tylnej mięśni.
Trzeba wykonywać ćwiczenia przeprostu kolana z napinaniem mięśnia czworogłowego ale dobrze jakby ortopeda to zobaczył