Jestem nastolatkiem i Od jakiegoś czasu zastanawiam się o co chodzi bo w części gdzie rozwija się na

2 odpowiedzi
Jestem nastolatkiem i Od jakiegoś czasu zastanawiam się o co chodzi bo w części gdzie rozwija się napletek tam gdzieś po środku mam taką jak by małą rankę jak by ktoś mi lekko wybił szpilka i został takie wgłębienie. Mam namyśli że taka mała ranka trochę coś podobnego jak od wągrów nie za bardzo mam jak pokazać ale mam nadzieje ze państwo rozumieją. Wie ktoś co to może być?
Tak, ktoś wie. Tyle że ów sprzęt musi obejrzeć lekarz. Na tej postawie będzie mógł powiedzieć.

stawianie diagnoz nie polega na zgadywaniu - musisz pokazać te zmianę lekarzowi żeby uzyskac opinię na jej temat