Jestem nauczycielką, więc często mam problemy z krtanią i tchawicą. Szczególnie gdy mam w danym dniu

1 odpowiedzi
Jestem nauczycielką, więc często mam problemy z krtanią i tchawicą. Szczególnie gdy mam w danym dniu dużo godzin, mówienie sprawia mi wielką trudność, czuję duszność, ciężar w klatce piersiowej, trudności z wzięciem oddechu. Na początku marca miałam zapalenie krtani, brałam antybiotyk, była poprawa na ok. tydzień. Potem suchy kaszel wrócił, nasiliły się problemy z mówieniem, czasem zanikał głos, duszności, ból w klatce piersiowej i pleców po obu stronach kręgosłupa w części piersiowej zwłaszcza przy oddychaniu, trudności z wzięciem oddechu,osłabienie. Trochę pomagają inhalacje z nebulizatorem- kaszel się trochę odrywa. Gorączki nie mam. Czasem mam dni przerwy tzn. czuję się dobrze, bywało, że nawet tydzień, potem wszystko wraca. Jestem tym wykończona, bo trwa to już dwa miesiące, a z lekarzem mogłam rozmawiać tylko przez telefon. Czy mogę prosić o radę - co robić, do jakiego lekarza się udać, gdy już będzie można. Z góry serdecznie dziękuję.
Z uwagi na Pani zawód proponuję konsultację Foniatryczną
pozdrawiam.