kładąc się na łózku patrzylam na telefon gdy zgasiłam go nagle widzialam duzo bialych plamek przed o

2 odpowiedzi
kładąc się na łózku patrzylam na telefon gdy zgasiłam go nagle widzialam duzo bialych plamek przed oczami pewnie od telefonu i naswietlenia ale nagle wszystko w glowie mi się wygluszylo widze jak obok mnie wszyscy siedzą ale czuje sie tak jakby odosobniona w swoim swiecie i nagle czuje strasznie rozluznione cialo w pewnej chwili wiadomo strach sie przestraszylam ze umieram czy cos i nagle przeszlo ale od tego momentu nie moglam usnac bo sie balam i bylo mi nie dobrze i przy tym biegunka pewnie z nerwow i szybkie bicie serca na drugi dzien czulam sie obco strasznie niby wszystko okej ale inaczej i po kilku dniach bylo okej dzis w nocy znowu nie moglam zasnac bo sobie o tym przypomnialam i caly czas dziwne uczucie mrowienia ciala i lekkie dreszcze zimne i strach w glowie ze znow to będzie i czuje znowu jak mi sie rozluznia cialo glowa lekka tak jakbym nie czula sie wogole w swoim ciele i strach. co to moze byc? bo nie daje mi spokoju
Dzień dobry,
opisuje Pani objawy, które warto byłoby skonsultować z psychoterapeutą. Na podstawie krótkiego opisu nie chciałabym dawać odpowiedzi aby nie wprowadzić Pani w błąd. Polecam więc aby udała się Pani na konsultację, gdzie terapeuta będzie mógł zebrać od Pani wywiad i na tej podstawie zaproponować odpowiednią formę pomocy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Emilia Szymanowicz

Dzień dobry,
Z opisu Pani objawów wynika, że mogły one mieć podłoże w silnym stresie lub ataku paniki. Białe plamki przed oczami, uczucie odosobnienia, rozluźnienie ciała, szybkie bicie serca oraz inne dolegliwości, które Pani opisała, mogą być związane z reakcją organizmu na intensywne emocje lub stres. Tego typu reakcje mogą być bardzo przerażające.

Jednakże, aby wykluczyć inne możliwe przyczyny oraz uzyskać pełniejszą ocenę Pani stanu zdrowia, zalecam wizytę u lekarza. Warto omówić z nim dokładnie swoje objawy, a także rozważyć ewentualne badania lub konsultację z psychologiem czy psychiatrą, którzy mogą pomóc w radzeniu sobie ze stresem i lękiem.