Kochani co na bol odcinka dolnego kregoslup.i miednicy.rwy kulszowej.mam artretyzm i osteofity.stery

1 odpowiedzi
Kochani co na bol odcinka dolnego kregoslup.i miednicy.rwy kulszowej.mam artretyzm i osteofity.sterydy zastrzyki nie pomagaja ani nic.masaz pogorszył sprawę.problemy od 10 lat .ale bol codzienny od 2 miesiecy.czym się ratować. Dodam ze i kolana w takim stanie.brak mazi i rzepki starte.kwas hialuronowy podawany...prosze o poradę..posiadam MRI scany
W związku z licznymi schorzeniami narządu ruchu bez obejrzenia badań obrazowych oraz zbadania pacjenta/tki nie da się zaproponować odpowiedniego leczenia. Sirdalud jest dobrym lekiem na rwę lecz w monoterapii nie przyniesie długotrwałego efektu. Proszę pokazać się u ortopedy. Pozdrawiam