Lekarz mi kazał odstawić odrazu bo rano fatalnie sie czułam i zażywać trittico, a ja nie chce takich

2 odpowiedzi
Lekarz mi kazał odstawić odrazu bo rano fatalnie sie czułam i zażywać trittico, a ja nie chce takich mocnych chciałam na melatonina 5 mg zejść i właśnie nie wiem czy mogę brać melatonina i minasec i schodzić powoli z minasec brać co drugi dzień bo brałam polowe z 10 mg to jest 0,5 mg tylko na noc od lutego tego roku
Dzień dobry.
Najlepiej by było, gdyby swoje wątpliwości skonsultowała Pani z lekarzem i powiedziała mu to co napisała Pani tutaj. Samodzielne zmienianie dawki czy leku jest ryzykowne i zawsze lepiej być pod nadzorem lekarza, który ma wiedzę na temat skutków ubocznych czy bezpiecznego łączenia leków.

Dzień dobry, wszelkie zmiany i wątpliwości w zakresie leczenia należy konsultować z lekarzem. Warto omówić Pani wątpliwości co do przyjmowania Trittico - co stoi za przekonaniem, że jest to lek mocny i wolałaby Pani przyjmować inny preparat? Proszę pamiętać, że ma Pani prawo decydować o własnym leczeniu, jednak by to zrobić świadomie, należy zadbać o pełne doinformowanie właśnie przy współpracy z lekarzem. Otwarta rozmowa pomoże Pani zdobyć więcej informacji i ustalić z lekarzem leczenie optymalne dla Pani potrzeb i oczekiwań.