Lękowe poczucie więzi. Jak z tym żyć? W porównaniu do tzw bezpiecznego poczucia więzi. Styl budowani
2
odpowiedzi
Lękowe poczucie więzi. Jak z tym żyć? W porównaniu do tzw bezpiecznego poczucia więzi. Styl budowania więzi to 75% poczucia szczęścia w życiu, moim zdaniem. Co z tego jak ma się różne przedmioty, status, pieniądze jak w relacjach z innymi czuje się dyskomfort. Proszę o komentarz, ale nie zbyt zaborczy.
Zapewne łatwiej zadać bezosobowe pytanie niż zdecydować się na kontakt z terapeutą. Proces terapii pomoże oswoić uczucia i zmienić myślenie.Związki z ludżmi to nie tylko lęk,
który dominuje w Twoim życiu. Budowanie relacji terapeutycznej to możliwość zmian życiowych.
Życzę Ci odwagi i cierpliwości! Poszukaj terapeuty.
Bogna Gadomska Karwacka
który dominuje w Twoim życiu. Budowanie relacji terapeutycznej to możliwość zmian życiowych.
Życzę Ci odwagi i cierpliwości! Poszukaj terapeuty.
Bogna Gadomska Karwacka
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Lękowy styl przywiązania nie jest wyrocznią, ze nie zbudujemy satysfakcjonującej relacji z drugą osobą. Jednakże, jak piszesz sprawia Tobie to problem. Przekonania jakie uaktywniają się w kontakcie z drugą osobą mogą powodować Twój dyskomfort. Czasami samemu ciężko zauważyć te przekonania, a co za tym idzie zmienić coś. W tej sytuacji zachęcam Cię do skorzystania z pomocy psychoterapeuty, dzięki czemu będziesz mieć możliwość przyglądnąć się swoim trudnościom i podjąć odpowiednie kroki, które przybliżą Cię do budowania bardziej satysfakcjonujących relacji. Pozdrawiam
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.