Lipoliza iniekcyjna - porada profesjonalisty?

8 odpowiedzi
Witam serdecznie,

Chciałabym wykonać zabieg lipolizy iniekcyjnej na podbródek. W moim przypadku nie jest to mocno otłuszczony obszar, dlatego jeśli prawdą jest, że już po jednym zabiegu obwód danego miejsca zmniejsza się o mniej więcej 2-4 cm, to jest to dla mnie fantastyczna wiadomość. Niemniej, wciąż się waham czytając opinie mówiące, że zabieg nie podziałał lub efekty nie są widoczne. Chciałabym zapytać czy prawdopodobieństwo niepowodzenia jest duże? Czy jakieś czynniki mają wpływ na jego powodzenie?

Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,
Użytkownik
Szanowna Panie
Nie wykonuję lipolizy injekcyjnej. Na podbródku i szyi wykonuję liposukcję laserową lub ultradziekową z bardzo dobrymi wynikami. Pacjenci sa zadowoleni z tych zabiegów. Jesli Pani byłaby zaintersowana jednym z w/w zabiegów zapraszam na konsultację.
Pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani,
nie potrafię odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Lipoliza iniekcyjna to zabieg inwazyjny i mogą po nim (jak po każdym zabiegu) wystąpić powikłania, m. in. blizny, asymetria, przebarwienia, obrzęk.
Witam. Lipoliza jest zabiegiem rozpuszczenie tłuszczu. Nie powodzenie raczej wynika z rozlużnionych skóry, których może wyglądać nie najlepiej. Najczęściej zabieg jest skuteczny, a w razie czego można zrobić nici aby podciągną i napinać skóry. Pozdrawiam
Witam! Lipolizie iniekcyjnej " nie poddaje się" średnio 10% pacjentów. I tak po prostu jest jak ze wszystkimi lekami. Nic na to nie można poradzić. Proszę też nie oczekiwać konkretnej ilości cm czy ml. Zabieg powtarzamy kilkakrotnie ( ilość zależna od obszaru , lokalizacji i grubości tkanki tłuszczowej) i czekamy na REDUKCJĘ ilości tkanki. Nie można nikomu obiecać,że "straci 2 czy 3 cm ". Należy jeszcze pamiętać ,że jego efekty zostaną zatracone jeśli pacjent przytyje!. Pozdrawiam i zapraszam na zabieg. W przypadku szyi 2-3 zabiegi co 3 tygodnie ,zgodnie z protokołami zabiegowymi dla preparatów ( Aqualyx podobnie jak PCC)
Witam. efekt o którym Pani pisze jest to efekt końcowy serii zabiegów, który pojawia się dopiero po 2/3 mc od rozpoczęcia terapii. Zabiegi wykonuje sie średnio co 4/6tyg i w zależności od ilości tkanki tłuszczowej powtarza sie go 2-4 razy. Pozdrawiam MP
Dzień Dobry,
w przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej rzeczywiście zwykle wystarcza 1 do 2 zabiegów lipolizy. Jest to zabieg bezpieczny, wykonywany przez lekarza, fosfatydylocholina, czyli substancja rozpuszczająca tłuszcz przyspiesza jego spalanie redukując zbyt obfite policzki, podwójny podbródek czy żuchwę. Po zabiegu może pojawić się jedynie niewielki obrzęk i zaczerwienienie. Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.
Pozdrawiam
Witam, w przypadku lipolizy iniekcyjnej okolicy podbródka uzyskujemy różne rezultaty . U niektórych pacjentów wynik może być spektakularny jednak najczęściej potrzebne są kolejne zabiegi aby efekt był zadawalający a zmniejszenie obwodu o 4 cm po samej lipolizie w mojej praktyce nie zaobserwowałam. W takich przypadkach proponuje wykonanie zabiegu liposukcji.
Pozdrawiam.
Dzień dobry, najbardziej skuteczna jest liposukcja. Taki mały obszar można wykonać metodą strzykawkową. Lipoliza jest zabiegiem mniej skutecznym. Przy małym obszarze po 3 zabiegach w odstępach co 2 tygodnie powinien być efekt, jednak trudno ocenić jaki. Pozdrawiam