Mam 20 lat, 163cm wzrostu i ważę 42kg. Nie mogę jeść mimo że marzę o tym żeby przytyć. Przez 4 miesi

1 odpowiedzi
Mam 20 lat, 163cm wzrostu i ważę 42kg. Nie mogę jeść mimo że marzę o tym żeby przytyć. Przez 4 miesiące schudłam 11kg. Boli mnie brzuch praktycznie cały dzień, mdli mnie po każdym jedzeniu, przez co zakrapiam się tylko żeby nie umrzeć z głodu. Mam bardzo częste biegunki, które utrudniają mi normalne funkcjonowanie. Ostatnio mocno ucierpiała też moja samoocena. Byłam już u 3 różnych lekarzy i każdy kazał mi pić melisę lub brać ziołowe tabletki na uspokojenie. Czuję ostatnio ogromny stres, mam dużo na głowie ale czasami też nie mam do tego powodu, np kiedy oglądam film, nie myślę o niczym innym, nagle czuję ucisk w klatce piersiowej, serce mi zaczyna bić tak szybko że nie nadążałam żeby policzyć uderzenia na minutę i cała się trzęsę. Nie wiem co się może dziać, ani gdzie się skierować z prośbą o pomoc. Pozdrawiam.
Dzień dobry. Proszę się zgłosić do certyfikowanego psychoterapeuty na terapię indywidualną oraz do psychiatry w celu wsparcia farmakologicznego (innego niż ziołowe drakwie).
Serdecznie pozdrawiam. kś