Mam 23 lata i od dłuższego czasu mam problemy z zbyt szybkim wytryskiem. Od dobrych kilku lat męczę

1 odpowiedzi
Mam 23 lata i od dłuższego czasu mam problemy z zbyt szybkim wytryskiem. Od dobrych kilku lat męczę się z problemem strefy intymnej. Kiedy dochodzi do stosunku wystarczy mi mniej niż 30s, aby niestety dojść. Od dłuższego czasu również męczę się z problemami z pęcherzem dosyć częste korzystanie z toalety nawet 2-4 razy w ciągu 2 godzin oraz problem z ulatywaniem moczu po oddaniu. Nie wiem czy te 2 problemy są ze sobą połączone. Jeden urolog stwierdził nadreaktywny pęcherz, a lek Vesoligo pomógł w leczeniu, ale wystąpiły skutki uboczne które zmusiły mnie do odsunięcia tego leku. Chciałbym odzyskać w końcu swoją pewność seksualną, gdyż od dobrych lat to życie nie istnieje i mam problem z nawiązywaniem relacji z kobietami przez ten fakt. Co mogę zrobić z tymi dwoma problemami?
zanim Pan odstawił Vesoligo, trzeba było ponownie porozmawiać z urologiem, że zamierza Pan to zrobić. To niestety częste, że osoby cierpiące na nadaktywny pęcherz odstawiają leki. W ten sposób często terapie uważane są za nieskuteczne (a nie są). Istnieją oczywiście inne leki i sposoby radzenia sobie.

Przedwczesny wytrysk to trochę inny problem, choć może być powiązany z nadaktywnością pęcherza. Sugeruję porozmawiać z seksuologiem, który jest psychiatrą (nie ginekologiem czy endokrynologiem)