Mam 25 lat 2 miesiące temu miałem krwiomocz z bólem po lewej stronie pleców dostałem lek Nolicin krw

2 odpowiedzi
Mam 25 lat 2 miesiące temu miałem krwiomocz z bólem po lewej stronie pleców dostałem lek Nolicin krwiomocz i ból ustał . Po miesiącu pojawił się ból przy siedzeniu i ból z lewej strony pleców i czestomocz . Miałem robione Usg(nic nie pokazało) i tomograf w opisie mam złóg 2 mm w kielichu dolnym NL .posiew jałowy , badanie histopatologiczne moczu bez cech atypowych Ob prawidłowe. Badanie ogólne moczu ogólnie ok, Tylko erytrocyty mam 50RBC/ul osad moczu nablonki pojedyncze leukocyty pojedyncze erytrocyty świeże 1-2 wwp bakterie pojedyncze.Urolog wysłał mnie do Neurologa bo on nie znalazł przyczyny ale przepisał mi Lek cipropol na 10 dni i czopki przeciwbólowe .Po kilku dniach czuje poprawę ale dalej nie jestem uświadomiony co mi jest .Moje pytanie brzmi iść do Neurologa czy zmienić urologa bądź iść do nefrologa ??????
Obecność krwi w moczu jest zawsze niepokojącym objawem. Jeśli nadal utrzymują się erytrocyty w moczu konieczne jest jeszcze wykonanie cystoskopii (pomimo Pana młodego wieku). Zakładam, że tomografia komputerowa obejmowała nie tylko jamę brzuszną, ale cały układ moczowy?

Brakuje w Pana diagnostyce cystoskopii.
Zdecydowanie wymaga Pan kontynuacji diagnostyki urologicznej.