Mam 25 lat, mój problem wyglada następująco, mam problem ze ściągnięciem napletka, w spoczynk

2 odpowiedzi
Mam 25 lat, mój problem wyglada następująco, mam problem ze ściągnięciem napletka, w spoczynku nie ma problemu, w zwodzie pojawia się problem, bylem u urologa stwierdził, że to nie stulejka. Zacząłem stosować żel do higieny intymnej, dużo dało, w spoczynku juz widac różnice w wyglądzie, po użyciu żelu jest możliwość ściągnięcia napletka w zwodzie, natomiast "na sucho" jest ciężko i boleśnie nawet. Czy to może byc stan zapalny? Czy pomogą jakieś ćwiczenia? Co robić?
Szanowny Panie, na pewno za dwa tygodnie trzeba to skontrolować. U dorosłych mężczyzn często jednak jest to blizna która sama nie ustąpi.

Dość istotne kto i kiedy Pana konsultował. FYI obecnie zabieg leczenia stulejki w ramach NFZ jest całkowicie nieopłacalny dla publicznej jednostki, więc szpitale się tego nie podejmują.

Niezależnie od tego: stulejką również nazywamy stan, którym napletek jest ciasny jedynie przy erekcji. W spoczynku nie ma problemu. Niekoniecznie musi być spowodowany blizną. Musi Pan zdawać sobie sprawę, że krótkie wędzidełko prącia może dawać zbliżone. objawy. Generalnie sugeruję porozmawiać jeszcze z innym urologiem, celem uzyskania drugiej opinii.