Mam 26 lat bardzo bolą mnie jajniki po miesiączce po poprzedniej było tak samo jak i teraz czuję jak

2 odpowiedzi
Mam 26 lat bardzo bolą mnie jajniki po miesiączce po poprzedniej było tak samo jak i teraz czuję jak by mnie rozrywało od środka macica krzyż okropnie boli. Nie mam możliwości iść do lekarza nie mam ubezpieczenia.
Czy to endometrioza jakieś zapalenie może . Mocz sprawdzałam jest ok . Mam biegunki po każdym jedzeniu . Cały miesiąc mnie boli zazwyczaj bolało tylko na miesiączkę . Proszę o odpowiedź.
Jeśli ostatnie badania ginekologiczne prawidłowe i aktualne to ze względu na charakter dolegliwości i biegunki wskazana konsultacja z lekarzem internistą lub gastroeneterologiem

Dzień dobry,

Opisane przez Panią objawy, takie jak silny ból jajników, bóle krzyża oraz biegunki, mogą mieć różne przyczyny, w tym endometriozę, ale także inne schorzenia ginekologiczne lub nawet problemy z układem pokarmowym. Endometrioza to jedna z możliwości, jednakże diagnoza wymaga szczegółowej oceny lekarskiej, w tym badania ginekologicznego, a czasem konieczne są dodatkowe badania obrazowe lub laparoskopia.

Brak możliwości skorzystania z opieki zdrowotnej ze względu na brak ubezpieczenia jest zrozumiałym problemem, jednak stanowi to poważną przeszkodę w ustaleniu właściwej diagnozy i rozpoczęciu adekwatnego leczenia. Proszę pamiętać, aby dbać o siebie i rozważyć poszukiwanie opcji medycznych, które mogłyby być dostępne dla osób bez ubezpieczenia. W wielu miejscach są dostępne kliniki oferujące usługi medyczne za zniżoną opłatą lub nawet bezpłatnie.

Objawy, które Pani opisuje, nie powinny być ignorowane, zwłaszcza jeśli utrzymują się przez dłuższy czas i są nasilone. Bóle, które Pani opisuje, mogą znacząco wpłynąć na codzienne funkcjonowanie i jakość życia, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. W międzyczasie, jeśli doświadcza Pani biegunki po posiłkach, warto zwrócić uwagę na dietę i unikać produktów, które mogą ją nasilać.

Proszę pamiętać, że opieka zdrowotna jest bardzo ważna i warto szukać sposobów na skorzystanie z niej, nawet w trudnych warunkach finansowych. Troska o własne zdrowie jest inwestycją, która zawsze się opłaca.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 300 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.