Mam 37 lat. Od ok. 15 lat się masturbuje. Na początku traktowałem to jako dodatek, do mojego jakby n

1 odpowiedzi
Mam 37 lat. Od ok. 15 lat się masturbuje. Na początku traktowałem to jako dodatek, do mojego jakby nie było bogatego życia erotycznego. Po drodze było też dużo alkoholu, narkotyków, które mocno wpłynęły na moją psychikę i na długość stosunku, co wtedy wydawało mi się zaletą. Niestety i zdaje sobie z tego sprawę - dlatego szukam pomocy - drogi jaką mógłbym iść - Teraz moja masturbacja jest patologiczna. Mechaniczna, po muszę to zrobić - 2 do 6 razy w tygodniu. W trakcie myślę o innych kobietach, moich byłych, czy napotkanych przypadkowo. Z moją dziewczyną chodzę do łóżka, ale w ogóle mnie to nie bawi, mimo, że jest świetną partnerką. Wiem, że może mi być ciężko z tego wyjść, ale popadam przez to w depresję, chce to odwrócić. Co mogę zrobić? Pozdrawiam.
Uważam, ze ta masturbacja wymaga pomocy u terapeuty - psychologa - seksuologa. Wybór należy do Pana