Mam 37 lat. Rok temu mialam zabieg usuniecia polipa. Mimo to nadal miałam plamienia po zakończeniu m

1 odpowiedzi
Mam 37 lat. Rok temu mialam zabieg usuniecia polipa. Mimo to nadal miałam plamienia po zakończeniu miesiączki. Od 8 miesięcy staramy sie o dziecko .Od pół roku biorę duphaston od 16 do 25 dc. 4 miesiace plamienia po miesiaczce ustaly ale od dwoch miesiecy wrocily i trwaja az do dnia w ktorym mam owvlacje. Cykle zawsze były regularne 28 dni. Tym razem krwawienie wystapilo 26 dc. Krwawienie czysto krwiste z rana, dodam że po stosunku, w ciagu doia mało widoczne. Już nie wiem co robić żeby uregulować te plamienia, krwawienia. Usg wnie wykazuje zadnych zmian , nieprawidlowosci. Tarczyca zdrowa, prolaktyna w porządku. Czy w takiej sytuacji jest mozliwe wogole zajscie w ciaze? Czy branie duphastonu ma w ogole jakis sens? Proszę o pomoc. Mój ginekolog rozkłada ręce.
Pomocne może być dalsze rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej i dokładna ocena jamy macicy w badaniu usg lub w histeroskopii.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.