Mam 41 lat. Od kilkunastu lat choruję na ibs (biegunki) ale w porównaniu z tym co było na początku c

1 odpowiedzi
Mam 41 lat.
Od kilkunastu lat choruję na ibs (biegunki) ale w porównaniu z tym co było na początku choroby jest dużo lepiej. Od sierpnia zeszłego roku często się przeziębiam i szybko łapią mnie infekcje/wirusy. Mam obniżoną odporność. Od tamtej pory mam kaszel raz słabszy a raz mocniejszy i czesto temperaturę w granicach 37-37,6 tak jakby było jakies zapalenie. Lekarz stwierdził zapalenie gardła. Miałem robiony wymaz z gardła ale nic nie wykazało. Miałem nawet zapalenie oskrzeli do którego brałem 3 różne antybiotyki bo jeden nie zadziałał. W listopadzie zastrzepiłem się przeciw grypie.Po dwóch tygodniach od szczepienia zaczęły mnie boleć stawy kości zwłaszcza nogi a najbardziej górna cześć stóp i łydki a od tygodnia bolą mnie zęby u góry. Lekarz rozkłada ręce. Co to może być i co mam dalej robić?
Najwyrażniej zaburzenie odporności, być może tle jakiegoś autoimmunologicznej. Może być wyniku wielu-letnego stresu, przeciążenie organizmu silny spadek odporności. Napewno trzeba dokończyć diagnostykę. Myślę że nie zaszkodzi zgłosić się do immunologa, a także specjalista chorób układowych. Jeśli podejrzewa Pan obniżenie odporności z powodu stresu i przeciążenie organizmu to proponuję skorzystać z metod naturalnych t.j. akupunktury. Akupunkturą również można poprawić odporność i leczyć jelita drażliwe. Jeśli chciałby Pan skonsultować się ze mną to zapraszam online na wizytę.