Mam chyba problem z kręgosłupem lub biodrami lub nogami, nie mam pojęcia, otóż gdy siedzę to straszn

3 odpowiedzi
Mam chyba problem z kręgosłupem lub biodrami lub nogami, nie mam pojęcia, otóż gdy siedzę to strasznie boli i piecze mnie szyja, w sumie to dwa punkty tuż przy gardle ale pod obojczykiem, myślę że mam skrzywienie od za niskich ławek w szkole, staram się chodzić wyprostowana ale mam stale wrażenie, że się garbie do tego ciężko mi chodzić, jakby jedna noga była za krótka i czasami schodzę na bok jakbym była pijana, do tego staram się stawiać stopy równo i przez to bardzo bolą mnie ścięgna, mięśnie, kostki oraz stopy, nie mam pojęcia co robić aby chodzić jak człowiek i nie odczuwać już bólu ramion i szyi
Witam
Musi Pani koniecznie skorzystać z pomocy fizjoterapeuty/terapeuty manualnego. Osoba z doświadczeniem będzie w stanie po badaniu ocenić przyczyny powstawania w/w dolegliwości. W razie problemów z diagnozą pokieruje do odpowiedniego specjalisty na badania.
Pozdrawiam
Arkadiusz

Witam,
warto rozpocząć od diagnostyki obrazowej. Lekarz neurolog postawi rozpoznanie oraz wyda zalecenia.
Rehabilitacja może uzupełnić proces leczenia i pozwoli opanować opisane dolegliwości.
Pozdrawiam
Wojciech Szulborski
Sugeruję wizytę: Kinesiotaping - 30 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Proszę udać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty, aby Panią przebadał i zaproponował najlepsze postępowanie. Pozdrawiam, Karol Filip, Profesjonalna Rehabilitacja Medyczna