Mam endometrioze stwierdzona 3 lata temu. Pierwsza operację miałam 2 lata temu, niestety nie zostały

1 odpowiedzi
Mam endometrioze stwierdzona 3 lata temu. Pierwsza operację miałam 2 lata temu, niestety nie zostały usunięte wszystkie ogniska endometriozy, powtórzona operacja oczywiście w znieczuleniu ogólnym 6 miesięcy później. Po drugiej usłyszałam że tej endometriozy jest tak dużo że nie ma szans usunięcia jej przez ginekologię, że to musi chirurg. Natomiast chirurg umywa ręce i odbija to ginekologa. Mam zalecone branie visanne i biorę od 1,5roku bez żadnej przerwy. Ale co dalej? Gdzie Ja mam z tym iść? Mój ginekolog powiedział że on już mnie nie potnie następnym razem by cokolwiek usuwać bo się boi. Mam do końca życia brak visanne,? Nie ukrywam że zaczęłam mieć ostatnio dziwne schorzenia dodatkowe. Tzn dwa razy w krótkim czasie infekcje dróg moczowych leczone antybiotykiem. Bardzo częste bóle pleców, krwiomocz. Nie mam pojęcia gdzie mam szukać pomocy. Proszę o pomoc ????
Z powyższego rozumiem, że pozostaje pozostanie przy leczeniu farmakologicznym, które można próbować zmodyfikować lub znalezienie lekarza, który podejmie się operacji o ile jest ona możliwa i daje realną szansę na poprawę Pani stanu zdrowia. Proszę skonsultować się z ginekologiem zajmującym się szczegółowo problemem diagnostyki i leczenia endometriozy. Jest to schorzenie, którego leczenie wymaga znacznej wiedzy i doświadczenia.