Mam partnera od 2 lat .Nie mieszkamy razem widzimy się rzadko raz na miesiąc..często rozmawiamy wysy

1 odpowiedzi
Mam partnera od 2 lat .Nie mieszkamy razem widzimy się rzadko raz na miesiąc..często rozmawiamy wysyłamy sobie zdjęcia filmiki piszemy flirtujac..żaden parter nie pociągal mnie tak jak obecny..oboje przy kamerce lub myśląc o sobie oglądając zdjęcia masturbujemy się.czasem nawet 3 razy na dzień ...parter po spotkaniach ze mną ma takie 2 tyg kiedy myśli o mnie i robi to nawet do 6 razy na dobę.ale to jest różnie.raz. 3 raz 6 raz 2 .czy to jest już problem ??mieszkaliśmy razem jakiś czas .sex uprawialismy raz może dwa dziennie.ale oboje bardzo mamy na siebie parcie gdy się nie widzimy.
Dzień dobry, w seksuologii dużą wagę przykłada się do normy partnerskiej. Jeśli oboje państwo czerpiecie radość z częstych form aktywności seksualnej i żaden z Państwa nie postrzega tego w kategoriach problemu to nie powinno to martwić. Wskazana jest jedynie obserwacja, czy przez silne zainteresowanie seksualnością nie są zaniedbywane inne sfery życia. Warto się skonsultować z seksuologiem.
Pozdrawiam serdecznie