Mam pewien problem a w zasadzie zastanawiam sie czy to problem, mam wydzieline z pochwy ktora jest b

1 odpowiedzi
Mam pewien problem a w zasadzie zastanawiam sie czy to problem, mam wydzieline z pochwy ktora jest biala i nie nazwalabym jej jako "o konstystencji twarozku" ale nie powiedzialabym ze jest tez typowym sluzem, jest gładka ale nie sluzowata. Raz albo miala grudki ale nie jest to czeste zjawisko i nie jest to tez nigdy bardzo obfite, zapach rowniez wydaje sie normalny, nie jest intensywy. Mimo ze jest biala to jak zaschnie pod koniec dnia to przyjmuje kolor żółtawy i nie jestem pewna z czego to wynika. Nie mam objawow swiadu ani niczego takiego ale jednak martwie sie ze jest cos nie tak bo opis mojej nie do konca zgadza sie z tym jaka ona powinna byc wedlug roznych forum itp.
Dzień dobry. Wystarczy udać się na wizytę do ginekologa i wykonać ocenę stopnia czystości pochwy, żeby odróżnić wydzielinę pochodzenia zapalnego od fizjologicznego śluzu, który u różnych kobiet może mieć zupełnie różny wygląd a być normalnym.