Mam podobnie od miesiąca wszystko mnie denerwuje wyzywam się na bliskich, wybucham bez powodu gotuję

4 odpowiedzi
Mam podobnie od miesiąca wszystko mnie denerwuje wyzywam się na bliskich, wybucham bez powodu gotuję się we mnie aż,. Nic mnie nie cieszy i uciekam od ludzi i bliskich, mało jem ostatnio mam problem by zasnąć. Wstaje rano i się złoszczę bez powodu, strasznie to męczy czy tu psychiatra pomoże? Psycholog?
Opisane objawy mogą świadczyć o dużym stresie i problemach z prawidłowymi reakcjami emocjonalnymi. Z całego serca proponowałbym wizytę u psychologa. Wizyta u psychiatry może okazać się konieczna o ile zgłaszany problem okaże się poważniejszej natury i sama pomoc psychologa nie wystarczy.
Pozdrawiam serdecznie
Szymon Niemiec

Dzień dobry, jeśli tylko pojawia się chęć skorzystania z perspektywy drugiej osoby, profesjonalisty spoza własnych kręgów znajomych, przyjaciół i rodziny, to naprawdę warto spróbować. Higiena umysłu i emocji jest równie ważna co ciała. Psycholog jest specjalistą, który może wysłuchać i doradzić dalsze ścieżki najodpowiedniej pomocy. Dodatkowo może warto odwiedzić eksperta, w którego repertuarze są techniki hipnotyczne, by zyskać nawet większy wgłąb w samego siebie i większe możliwości do szybszego powrotu do pełni sił. Polecam i trzymam kciuki, proszę szukać pomocy, gdy tylko jest taka potrzeba.
Sugeruję wizytę: Hipnoterapia - 470 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry
Zdecydowanie zalecam wizytę u specjalisty, na początek może psychoterapeuta, chociaż możliwe że będzie konieczne także spotkanie z psychiatrą.
Czy wydarzyło się ostatnio coś, co może Pan odreagowywać w ten sposób? Jakieś zdarzenie, jakaś zmiana w życiu? Czasami może to być sprawa odległą w czasie lub długotrwały stres, nawet o niewielkim ale stałym natężeniu. Proszę omówić to ze specjalistą. Pozdrawiam. Agnieszka Gałańczuk
Witam serdecznie,
Proszę zastanowić się co miesiąc temu się wydarzyło ? Może ta sytuacja stała się początkiem ? Sytuacja wygląda jak spirala - narastająca złość - ucieczka od znajomych - trudności z zaśnięciem - od rana złość - narastanie itd. A jak kiedyś wyglądał dzień ? Myślę, że dobrym kierunkiem jest wizyta u psychologa, zrozumienie sytuacji może dać poczucie spokoju.
Pozdrawiam serdecznie,
Agata Jóźwik