Mam problem z czerwoną i suchą twarzą. Wcześniej miałem problem z tradzikiem i zdecydowalem sie na i

1 odpowiedzi
Mam problem z czerwoną i suchą twarzą. Wcześniej miałem problem z tradzikiem i zdecydowalem sie na izotek. Po rocznej kuracji wszystko bylo ok przez jakis czas okolo 1,5 roku. Natomiast teraz od okolo 3 lat mam problem z czerwoną i suchą twarzą, bardzo wrażliwą. Po dotknieciu skóry twarzy odrazu robi sie czerwona, po kazdym schyleniu rowniez. Bylem u kilku dermatologow i ponoc mam łojotokowe zapalenie skóry. Przepisano mi protopic i zoxiderm - nie bylo zadnych rezultatów. Potem mialem primafucord - nic nie pomogło. Rówiez fucidin - zero rezultatów. Teraz mam elidel i również nic. Moja cierpliwośc jest juz na wykonczeniu. Proszę o porade co moge z tym zrobic . Koszta nie grają roli.
Polecam ponowną konsultację celem ewentualnej rewizji rozpoznania i po przeanalizowaniu dotychczasowej dokumentacji medycznej włączenie odpowiedniego leczenia
Sugeruję wizytę: Konsultacja dermatologa - telemedycyna - 125 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.