Mam problem związany z kłujacym bólem policzka, mam go od 2tyg codziennie po kilkanascie razy mnie z

1 odpowiedzi
Mam problem związany z kłujacym bólem policzka, mam go od 2tyg codziennie po kilkanascie razy mnie zakłuje policzek, jest to bardzo męczące. Bylam u stomatologa i po prawej stronie, gdzie bol występuje mam wyleczome zeby. Mam ósemke która jest w polowie wyrznieta, stomatolog zalecila usunac, ale nie wiem czy to moze byc od owej ósemki? Nie mam sił... kiedya bol wystepowal z 3miesiace temu ale to było z 2 dni i przestawalo. Ósemka sama w sobie mnie nie boli, tylko w policzku jakby po wewnętrznej stronie mnie kluje trwa to około sekundy..Chcialabym jeszcze zaznaczyć ze pol roku temu mialam plombowana 7 ale mnie pobolewala jak jadlam po tej stronie, gdzie boli policzek i jadlam pol roku po lewej stronie, ostatnio mialam antyniotyk i zab juz nie boli. Co to moze byc? Byłam u rodzimnego, wykluczył niby neuralgie nerwu trójdzielnego. Pomóżcie:(
Takie dolegliwości bólowe mogą być związane z częściowo zatrzymaną ósemką górną. Jeśli inne zęby zostały wykluczone jako źródło bólu, słuszne wydaje się usunięcie ósemki.