Mam pytanie co do mojego stanu zdrowia. W wakacje przeszłam krztusiec i miała powikłanie (zapalenie

1 odpowiedzi

Mam pytanie co do mojego stanu zdrowia.
W wakacje przeszłam krztusiec i miała powikłanie (zapalenie ucha) brałam antybiotyki przez prawie miesiąc ( było to na przełomie lipca i sierpnia). Ostry kaszel utrzymywał się do niedawna. Zwolnienie z WF miałam do dzisiaj(to Był pierwszy WF na jakim ćwiczyłam)
WarTo jeszcze dodać że po wysiłku fizycznym miałam Kaszel lekkie duszności bardzo szybko się męczyłam. Dostałam skierowanie na badanie serca okazało się że mam wysokie tętno ( pani doktor powiedziała też że moje serce bije 3 razy na 1 sekundę ale to pewnie ze stresu i zostałam odesłana do domu bez leków ale zleciła powtórzyć badanie za 1 rok. Do rzeczy. Dziś na wfie były lekkie ćwiczenia ale ja chciałam pokazać moje umiejętności (dodam jeszcze że mam 2 WF pod rząd) Pod koniec zrobiło mi się słabo, byłam cała zlana potem(inni wyglądali normalnie ) Ale na przerwie miałam bardzo ostry atak kaszlu (doszło do tego że nie mogłam złapać tchu i byłam czerwona , zamroczyło mnie też) Czy to może wskazywać jakieś poważne problemy zdrowotne?
Moze byc to zwazne z przebytym.krztuscem.objawy utzrymuja sie nawet 10 miesiecy pomimo brania antybiotyku.wysilek.fizyczny jestbnie wskazany do.lutego 2020