Mam pytanie odnosnie samopoczucia. Od jakiegos czasu mam ciągle problemy z wahaniem nastrojow raz je

3 odpowiedzi
Mam pytanie odnosnie samopoczucia.
Od jakiegos czasu mam ciągle problemy z wahaniem nastrojow raz jestem szcesliwy a innym razem jest mi smutno. Czasami zastanawiam sie gdzie jest sens zycia. Uwazam ze jestem beznadziejny. Chciał bym sie zmienic, co zrobic jak to zrobic? Boje sie po prostu i nie wiem jak to zrobic.
Myślę, że warto byłoby rozważyć spotkanie z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie
Z.Suchecka

Dzień dobry, pisze Pan o bardzo ważnych sprawach związanych z poczuciem (spadkiem poczucia?)własnej wartości, poszukiwaniem sensu życia, wahaniach nastroju,może też o budowanie własnej tożsamości - to są przejawy okresu dojrzewania - ale nie wiem w jakim Pan jest wieku....
Tak czy owak, potrzebne jest spotkanie ze specjalistą, myślę o psychoterapeucie - rozmowy pomogą Panu to uporządkować.Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Gałańczuk
Wahania nastroju i wątpliwości mogą być efektem Pana doświadczeń, samooceny, momentu w życiu, w którym właśnie się Pan znajduje. Mogą być także rezultatem czasu pandemii, który aktualnie zmusił większość ludzi do zatrzymania się w codziennym rytmie życia i spojrzenia na kierunek, w którym zmierzają. Taka konfrontacja często wiąże się z lękiem, rozbieżnością tego, jak widzieliśmy swoje życie, a jakie ono w rzeczywistości jest. Oczywiście może to być także efekt niedoborów mineralnych i witaminowych,ale to również warto poruszyć w rozmowie z psychologiem. W każdym razie proszę traktować to,co dzieje się z Panem teraz, jako szansę na drodze do dalszego rozwoju i budowania przyszłości w taki sposób, że będzie Pan czuł się właściwą osobą, we właściwym miejscu. W razie potrzeby, służę pomocą.