Mam skierowanie od rodzinnego na rezonans magnetyczny. Mam 2 letnie RTG chorego biodra. U Pana nie

4 odpowiedzi
Mam skierowanie od rodzinnego na rezonans magnetyczny. Mam 2 letnie RTG chorego biodra.
U Pana nie ma możliwości prywatnie zrobić RTG?
Jak cena RTG? Jaka cena konsultacji i zastrzyku z kwasu hialuronowego w biodro?
Kolejność jest następująca: zapisuje się Pan/Pani na konsultację (150 PLN), po przeprowadzonym badaniu - jeśli istnieją wskazania - wysyłamy w dniu konsultacji do placówki, która znajduje się w sąsiedztwie i wykonuje niezwłocznie badanie RTG (ok 40 PLN), z płytą CD z wynikiem wraca Pan/Pani do mnie i podejmujemy decyzję, jaki sposób leczenia należy podjąć.

Jestem lek.wet, nie pomogę
Dzień dobry!

W placówkach, w których przyjmuję pacjentów RTG na miejscu można wykonać od ręki i na miejscu w Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej oraz w Wągrowcu.

W pozostałych placówkach proszę pacjentów o wykonanie RTG w pobliskich pracowniach radiologicznych.

W zależności od zastosowanego preparatu ceny iniekcji dostawowych różnią się:
Synvisc One: 650 PLN
Hyalone: 350 PLN
wizyta i iniekcja leku dostarczonego przez pacjenta: 150 PLN

O ewentualnej propozycji podania leku dostawowo zawsze decyduję podczas wizyty.

Zapraszam na konsultację!

Piotr Staszczuk
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
RTG można wykinać w kazdej placówce zajmujacej sie diagnostyka - jest to podstawowe badanie dostępne praktycznie wszędzie natomiast warunkiem jak przy kazdym badaniu z użyciem promieni rtg konieczne jest skierowanie od lekarza chociażby np rodzinnego