Mam taki problem z uzębieniem ? 3 miesiące temu w holandi bo tam mieszkałem i pracowałem nagle zabol

2 odpowiedzi
Mam taki problem z uzębieniem ? 3 miesiące temu w holandi bo tam mieszkałem i pracowałem nagle zabolały mnie zęby i umówiłem się u dentystki na wyrwanie , bo okazało się że tak zaniedbałem i do wyrzucenia mam od razu 4 po 2 tygodniach kolejne 2 bezstresowo i bardzo szybko pani bardzo sympatyczna zresztą z rosjii wykonała zabieg pełna profesjonalizacja . Obecnie jestem w polsce i wyrwałem u bardzo nie miłej że tak powiem p. 2 ząbki , może dlatego że przez nfz chyba , nie wiem .Pytanie mam takie do specjalistów/ek , co mam zrobić i u kogo najlepiej żeby je wstawić teraz , chodzi mi tutaj o implanty i kiedy czy po wyrwanych zębach odczekać , czy od razu działać i jakie by były tego koszty.
Dzień dobry, proszę wykonać TK do oceny kości . Od tego w jakim stanie jest kość, podejmuje się decyzję o implantacji natychmiastowej/ zaraz po usunięciu zęba/ ,lub odroczonej. Pozdrawiam dr Kręcisz

Witam należy się zapisać do chirurga, który zajmuje się leczeniem implantologicznym który na podstawie badania tomografii i pantomogramu będzie w stanie odpowiedzieć na pana pytania odnośnie możliwości i kosztów odbudowania braków zębowych