Mam takie pytanie otóż co to może być jak chłopak pierw staral się, zabiegał było czuć że się mu pod

5 odpowiedzi
Mam takie pytanie otóż co to może być jak chłopak pierw staral się, zabiegał było czuć że się mu podobam, a gdy ja mu zaproponowałam spotkanie to zaczął się dystansowac i unikać mnie całkiem? Czy on jest niedojrzaly emocjonalnie czy może mu już nie zależy na dziewczynie, jeśli wie że zwróciła na niego uwagę?
Dzień dobry,
Ciężko domyślić się co chłopak, o którym Pani mówi ma w głowie. Relacje między dwojgiem ludzi rozwijają się bardzo dynamicznie, a wiele delikatnych czynników mogło mieć wpływ na jego zachowanie. Proszę nie wyciągać pochopnych wniosków na jego temat. Przydatne dla Pani będzie skupienie się na swoim wnętrzu i na swoim życiu, by było one na tyle pełne i wartościowe, żeby ktoś miał ochotę do niego dołączyć :) Trzymam kciuki i powodzenia.

Dzień dobry,
Za mało znam sytuację, by móc określić przyczyny zachowania się tego chłopaka, z resztą nigdy do końca nie można tego określić, nie rozmawiając z nim. Może wchodzenie w relacje jest dla niego trudne i trudno mu się bardziej zaangażować? Warto dać sobie trochę czasu i zobaczyć, jak ta sytuacja się rozwinie, może też Pani spróbować z nim szczerze porozmawiać o swoich odczuciach i obawach. Powodzenia!
Justyna Wojciechowska
Tak naprawdę możliwych odpowiedzi jest mnóstwo. Ani ja, ani nawet najlepszy psycholog na świecie, nie odpowie Pani na to pytanie, bo odpowiedź zna tylko ten mężczyzna. Może Pani sama o to zapytać, aczkolwiek nie ma pewności, czy otrzyma Pani odpowiedź. Życzę powodzenia i w razie innych pytań, proszę śmiało pytać.
Dzień dobry, dziękuję za przesłane pytanie. Powodów, dla których chłopak zaczął się dystansować może być bardzo wiele i niestety jedyną osobą, która zna konkretną odpowiedź jest jedynie ten chłopak. Jeżeli czuje się Pani na tyle komfortowo w tej relacji to być może szczera rozmowa będzie czymś co pomoże Pani nieco uporządkować myśli i poznać kontekst sytuacji. Relacje między ludzkie rozwijają się bardzo dynamicznie, warto jednak już na początku zadbać o dobrą komunikację. Wszystkiego dobrego! Karolina Etmańska
Warto zapytać chłopaka wprost, a jeśli to nie wystarczy to warto zgłosić się na konsultację, aby móc szerzej omówić temat.
Serdecznie Pozdrawiam,
Anita Kubacka