Mam w planach wykonanie zabiegu labiaplastyki. Jestem osobą w wieku 18 lat. Od wielu lat zmagam się

2 odpowiedzi
Mam w planach wykonanie zabiegu labiaplastyki. Jestem osobą w wieku 18 lat. Od wielu lat zmagam się z problemem przyrostu warg mniejszych sromowych. Chciałbym uzyskać efekt mniejszych warg sromowych oraz pełniejszych warg sromowych większych. Zależy mi na tym żeby stracić jak najmniej unerwienia i żeby było estetycznie oraz jak najdokładniej( z najmniejszą skalą bólu) chciałbym bym wiedzieć jakie cięcie jest najlepsze, jaka metoda i jaki koszt. Z góry dziękuję
Dzień dobry Pani,
Zabieg ma kilka technik. Najprostsza technika to prosta amputacja z pozostawieniem fragmentu u podstawy, dająca najmniej powikłań i pozostają te części unerwione.
Co do dolegliwości bólowych to muszę stwierdzi, że pacjentki po porodach znacznie mniej odczuwają dolegliwości bólowe i bardzo często decydują się na przeprowadzenie w znieczuleniu miejscowym. Pani jednak proponowałabym znieczulenie ogólne/sedacja.
Co do pełniejszych warg sromowych większych proponowałabym przeszczep tłuszczu, ale przypuszczam, że musi Pani być bardzo szczupła i może być problem z pozyskaniem tłuszczu.
Informacje dotyczące kosztów uzyska Pani kontaktując się bezpośrednio.
Pozdrawiam
Marta Wilczyńska

Dzień dobry, zabieg labioplastyki polega na chirurgicznym wycięciu , a następnie zeszyciu szwem cienkim rozpuszczalnym warg sromowych mniejszych. Metoda ta dej bardzo dobre efekty , zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym , z pobytem w naszej klinice 24 h . Koszt zabiegu 5000 zł.
Pozdrawiam
Ryszard Nawrocki