Mam wstydliwy problem. Jako dziecko borykałem się z problemem stulejki ,w wieku 18 lat przeszedłem o

2 odpowiedzi
Mam wstydliwy problem. Jako dziecko borykałem się z problemem stulejki ,w wieku 18 lat przeszedłem operacje częściowego obrzezania. Żołądź odsłonięty jest tylko do połowy. Aktualnie nie mam problemu z odciągnięciem napletka czy to w spoczynku czy w zwodzie jednak doskwiera mi całkowicie inny problem - nadwrażliwość żołędzia. Jestem już 9 lat po operacji jednak ona w żadnym wypadku nie ustąpiła. Odczuwam duży ból przy dotyku samej żołędzi. W spoczynku mniejszy, a w trakcie wzwodu o wiele większy. Mam wrażenie ze sama żołądź wokoło przy stronie przeciwnej nic cewka jest sina, a cewka moczowa mocno czerwona z dziwną mazią w środku. Problem istnieje już wiele lat jednak sam zabieg usunięcia stulejki nie był dla mnie przyjemny i bardzo wstydliwy - to jest powód dla którego do tej pory nie udałem się ponownie do urologa w celu konsultacji nadwrażliwości żołędzia.
To bardzo przykre jeśli problem doskwiera Panu od wielu lat. Jeśli ów problem jest jednak na tyle wstydliwy, że nie jest Pan w stanie porozmawiać z urologiem, bardzo trudno będzie Panu pomóc

Trzeba ocenić stan miejscowy po operacji, obecność zbyt krótkiego wędzidełka, które mogłoby być jedną z przyczyn zaczerwienienie i pieczenia ujścia zewnętrznego cewki moczowej. Bez konsultacji problem się nie rozwiąże sam. Pozdrawiam.