Mezoterapia głowy

5 odpowiedzi
Witam, chciałbym sie dowiedzić czy w moim przypadku, dobrym pomysłem będzie mezoterapia produktem Der**heal. Włosy wypadają mi od 1,5 roku, nie ma to podłoża hormonalnego, a najwieksze wypadanie zauważam podczas mycia włosów szamponem z sls. Jak myje je delikatniejszym środkiem wtedy wypada ich mniej. W takim razie na jakie związki, minerały powinnam zwrócić uwagę przy mezoterapii?
Witam .Produktem tym wykonuję zabiegi mezoterapii skóry głowy od ponad 3 lat. Nie ma jednego jedynego "najważniiejszego " związku dla włosów , chociaż nanopeptydy zawarte w D...eal są budową niemal identyczne z czynnikami wzrostu, a więc bezpośrednio z pobudzaniem zachowanych mieszków włosowych do wzrostu. Zabiegami mezo różnym preparatami i metodami zajmuję się od ok 10 lat.Na pewno coś dla Pani znajdę.Zapraszam na konsultacjędokłądne wywiady i ew. diagnostykę i zabiegi.Pozdrawiam

Trudno określić jakich związków akurat danej osobie brakuje, potrzebne byłyby do tego skomplikowane badania. Dlatego zostały stworzone koktajle wieloskładnikowe do mezoterapii, które zazwyczaj, stosowane w serii, są bardzo skuteczne, pozdrawiam.
Trzeba obejrzeć włosy pod mikroskopem albo zbadać ich skład.Zapraszam na konsultację dysponuję mikroskopem i dużym doświadczeniem ,albo zrobić trichogram.Mezoterapia podanym środkiem jest mało skuteczNA przy wypadaniu włosów.
Witam. Rozumiem, że chodzi o preparat Dermaheal HL , który jest dedykowany do mezoterapii skóry głowy. Według mnie to bardzo dobry preparat o bogatym składzie, który zawiera aż 56 składników aktywnych takich jak witaminy , minerały, aminokwasy i czynnik wzrostu oraz białka biomimetyczne. Zalecany jest w przypadku wypadania włosów a nawet łysienia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wzmacnia włosy, przyspiesza ich wzrost, poprawia ich jakość, działa tonująco na skórę głowy. Z pytania wywnioskowałam ,że problem wynika z zaburzonej fizjologii skóry głowy. Występuje nadreaktywność na sls która objawia się zwiększonym wypadaniem włosów, może wystąpić również przetłuszczanie skóry głowy ale także nadmierne rogowacenie, swędzenie itp. Zaleciłabym profesjonalne produkty do skóry głowy, np z serii Kerastase Balancing, bądź kosmetyki naturalne. Chciałabym również zasugerować rozważenie zabiegu mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowmy, który przynosi najlepsze efekty. Pozdrawiam. Kamila Haus
Dzień dobry.
Bezwzględnie potrzebna jest pełna diagnostyka aby znaleźć przyczynę Pani problemu i ustalić odpowiednie leczenie.
Preparat Dermaheal jest bardzo dobrym produktem, ale podstawą jest najczęściej terapia łączona.
Proponuję znaleźć lekarza, do którego będzie Pani miała zaufanie i który odpowiednio się Panią zaopiekuje :)
Pozdrawiam.
B.Babczyńska