Miałem zapalenie jądra lewego i najądrza. Jądro zostało wyleczone ale nadal mam zapalenie (powiększe

1 odpowiedzi
Miałem zapalenie jądra lewego i najądrza. Jądro zostało wyleczone ale nadal mam zapalenie (powiększenie) najądrza. Urolog przepisał mi Biseptol 960 2 razy 1 tab. dziennie. Jednak mam też mieć zabieg usunięcia stulejki u innego urologa. Jak ustaliłem zabieg ma być za około miesiąc. Urolog przepisując mi Biseptol nie wiedział, że zabieg odwlecze się tak długo, a nakazał mi wziąć pierwszą dawkę Biseptolu na dzień przed operacją. Moje pytanie brzmi czy mogę tak długo czekać z braniem tego lekarstwa, czy jednak wziąć już teraz. Nie mam telefonu do tych urologów, gdyż zapisuję się przez internet bądź rejestrację przychodni.
Nie uzyska Pan tutaj odpowiedzi. Musi Pan się z nimi właśnie skontaktować