Miewam bóle w okolicy mostka, bardziej po prawej stronie, tak jakby tuż pod łukiem żebrowym(tępy wol

2 odpowiedzi
Miewam bóle w okolicy mostka, bardziej po prawej stronie, tak jakby tuż pod łukiem żebrowym(tępy wolno płynący ból, nie stały. Pojawia się przy wymuszonych pozycjach np. leżenie przed TV z podpartymi plecami etc ) . Czasami pieczenie i kłucia. Wróciłem do biegania po kilku latach i po kilku biegach zaczęło boleć. Biegałem po betonie!! Morfologia, OB , CRP, próby wątrobowe, GGTP, Lipaza, Amylaza, Ldh-wszystko w normach. USG Jamy brzusznej bez jakichkolwiek zmian. Czasami kłuje mnie klatka piersiowa przy wdechu, boli bark(lewy) , kark. Jak siedzę(jazda autem) to bolą z tyłu plecy(podobna wysokość jak z przodu) , prawe biodro, czasem noga.Nie boli jak biegam. Proszę o poradę. Zasugerowano mi kłopoty z odcinkiem piersiowym kręgosłupa(?) . Od zawsze miewałem bóle kręgosłupa. Czuję, że moje plecy są bardzo spięte. Nie mam innych dolegliwości. Dziękuję i Pozdrawiam. Lat 36.
Dzień Dobry. Trzeba było by przeprowadzić dokładną diagnostykę aby wykluczyć problemy z sercem ( ból lewego barku, ból w okolicy żeber) i wątrobą. Jeżeli badanie układu naczyniowego będzie ujemne, to objawy jakie Pan wskazuje w plecach i mostku, to prawdopodobnie zablokowanie żeber w stawach ( Ból przy wdechu, kłucia ). Ból pod prawym żebrem może być spowodowany aktywnymi punktami spustowymi w mięśniach ( Ból zaczął się po bieganiu ). Co do biodra to mało informacji jest zawarte w Pana opisie i należało by dopytać o bardziej szczegółowe informacje ( jak boli, gdzie boli, o której porze dnia się nasila ból, itp). Pozdrawiam

Prawdopodobnie problem jest w odcinku piersiowym kręgosłupa. Kilka wizyt u fizjoterapeuty powinno przynieść ulgę. Pozdrawiam!