Mój narzeczony stracił ochotę na seks, ma problemu z erekcją jak i podczas seksu i podczas masturbac

2 odpowiedzi
Mój narzeczony stracił ochotę na seks, ma problemu z erekcją jak i podczas seksu i podczas masturbacji, podniecam go, bo to okazuje ale nie może mu stanąć, udał się do lekarza powiedział mu że ma za duży worek wokół jądra co może powodować bezpłodność. Czy To prawda ? I czy można to leczyć, i czy są szansę żeby mieć dziecko ?
Dzień dobry.

"Worek wokół jądra" to raczej mało medyczne określenie. Jeżeli jest to wodniak jądra to takie schorzenie nie powoduje bezpłodności. Jeżeli są to żylaki powrózka nasiennego to czasami może to obniżać jakość nasienia i należałoby wykonać spermiogram. A jeśli chodzi o zaburzenia erekcji i libido to najpierw należy wykonać podstawowe badania laboratoryjne (głównie testosteron), a po wykluczeniu przyczyn urologiczno-endokrynologicznych warto rozważyć wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam,
Paweł Wołyniec

Proszę Pani, co do powiększenia moszny- żeby leczyć i rokować przydałaby się diagnoza- bez badania nie jest możliwa. Zaburzenia erekcji również wymagają diagnostyki. Także konsultacja urologiczna. Pozdrawiam