Mój problem polega na tym ze mąż kłamał mnie od samego początku jak mnie poznał był żonaty przez rok

3 odpowiedzi
Mój problem polega na tym ze mąż kłamał mnie od samego początku jak mnie poznał był żonaty przez rok czasu nie przyznał się doPiero jego koledzy go wsypali ale ja sie juz zakochałam i mąż też obecnie jesteśmy ze sobą 35 lat mąż ma dwoje dorosłych dzieci z pierwszego małżeństwa 47 lat i 40 lat my mamy wspólnie tez dwoje 32lata i30 lat problem zaczoł się jak się dowiedziałam ze spotykał się po kryjomu jeździł pod ex dom dzwonił co godz do nich a mi muwil ze nie prawie kontaktu mało tego jego córka mnie w kilku naststu SMS obraźliwe wyzywa ze wpierd..się w gowno jestem zerem nie reagował na to dopiera wymusiła to klutniami ze powinien zwrócić uwagę zaznaczam że nigdy nie miałam z nią kontaktu ale konkretnie chodzi mi o to ze cały czas żyłam w przekonaniu ze ma kontakt raz na jakiś czas i to akceptowalam ale okazało się ze potrafił wydzwaniac co godz nawet przed 24.00 godz ja się nie mogę ogarnąć ze zawsze byłam kłamać i czuje się nie ważna choć mąż zapewnia mnie ze mnie kocha i jestem na 1 miejscu ale uwagi nie potrafił zwrócić na SMS i telefony od córki nie umie się dostosować do nowej rzeczywistości bo w klutniach jego zachowanie pokazuje że nie jestem ważna nadmienię ze z naszym synem nie ma dobrych kontaktow nie miał cierpliwości tłumaczyć mu i uczyc go dużo jeszcze mogłabym mówić jak mnie to wszystko boli nie umie tego poskładać ze byli nieobecni w
moim zyciu a jak wpadł z ostatnim kłamstwem bo wiecznie kłamał ze chodzi do kolegi to są wieczne awantury trwa to od 2017 roku wiele sobie przykrości słownej musimy mam żal ze tam potrafił spokojnie mówić do tamych dzieci a do naszego syna zawsze go krytykował proszę mi powiedzieć czy mam szansę przestawić mój tok myślenia jest bardzo źle zaczynam go nienawidziec i jego rodzinę iklutnie są nagminne przyznaje ja zaczynam a on nie zostaje mi dluzny i jeszcze mi powiedzą ze po co robiłam dochodzenie w sprawie spotkań i nagminnych telefonów gdzie normalny człowiek zadzwoni raz na czas a on bombardowal co godz przepraszam ze tak trochę chaotycznie ale mam obecnie 57 lat mąż 69lat i dlatego mam żal ze przez tyle lat byłam oklamywana
Proszę rozważyć spotkanie ze specjalistą - psychoterapeutą;
Wieloletni żal, poczucie krzywdy mogą mocno uszkadzać i Panią i związek; gdyby było to możliwe to zachęcam do spotkania Was obojga z psychoterapeutą. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Gałańczuk

Szanowna Pani czy zastanawiała się Pani na spokojnie, z jakiego powodu przeszkadza Pani kontakt męża z jego rodzina,co konkretnie Panią niepokoi, z jakiego powodu mąż może nie informować, a nawet ukrywać przed Panią te kontakty oraz czy próbowała Pani porozmawiać na spokojnie z Mężem o tym,że widzi Pani że kontakty z rodziną są dla niego ważne ale zastanawia Panią ich częstotliwość? Spotkanie u terapeuty par pomogłoby Państwu otworzyć się na dialog, stworzyć taką przestrzeń, w której będziecie mogli Państwo ze sobą porozmawiać. Ukrywane przed Panią kontakty z rodziną Męża to pierwszy obszar Pani niepokoju i zarzewie konfliktu między Państwem jednak żal, jako Pani nosi w sobie w związku z wieloma sytuacjami nieszczerości, o których Pani pisze jest kolejnym wartym uwagi i dialogu problemu. Pytanie,co zamierza Pani z tym zrobić, czy ma Pani gotowość ukoić gorące emocje i podjąć specjalistyczne wsparcie swojej osoby, relcji z Mężem i otwarcia się na to,co pozostało bez odpowiedzi?
Zal jest zasadny, poczucie krzywdy również. Pytanie brzmi czy chce mu Pani wybaczyć? Jeśli tak zachęcam do skorzystania ze wsparcia psychoterapeuty w miejscu zamieszkania. Pozdrawiam