moj problem polega na tym, że od od pewnego czasu mam problem z pełnym wzwodem. Mam wrażenie że jest

1 odpowiedzi
moj problem polega na tym, że od od pewnego czasu mam problem z pełnym wzwodem. Mam wrażenie że jest ale nie do konca. Nie miewam również porannych erekcji oraz w momencie podniecenia żołądźz penisa jest totalnie suchy. Nic Z niego Nie wypływa. Sytuacja zmienia się dopiero w chwili orgazmu . Dodatkowo czasem mam na żołędziu uczucie swędzenia (albo na żołędziu albo wewnątrz penisa) Objawy jakie mam oprocz powyższych to czasem zaraz przy wyjściu z cewki moczowej w miejscu gdzie odsłania się lekko skóra od penisa mam bardziej brązowy slad ( tylko czasem) byłem już 2 razy u lekarza urologa I zawsze mówi że wszystko jest ok A mimo to problem nie znika. Proszę o pomoc gdzie ewentualnie mogę udać się z problemem. Dodam że czasem mam uczucie "wzdęcia" z prawej strony brzucha ale to może być spowodowane przez nerwy. Nie wiem nawet do kogo się udać z problemem A kolejny raz iść do urologa który powie że wszystko jest ok nie chcę mi się.

Dodam tylko że używałem clotrimazolum I kremu heptisan . Problem powrócił. Nie wiem czy problem nie wystąpił po antybiotykoterapi . Początkowo na penisie pojawiły się dwie czerwone kropki ( na powierzchni penisa) obecnie ich nie ma.
Mam też wrwzenie że kiedyś znacznie szybciej mogłem kochać się z dziewczyną drugi raz. Obecnie mogę dopiero po 1.5godzinie - dwóch
Istnieje pewna klasyfikacja: IIEF-5 (International Index of Erectile Function) Sugeruję ocenić dla siebie i udać się z tym do urologa