Moja dziewczyna spotykala sie z Moim Kolega tylko na seks jak jej jeszcze nie znalem , za to dowiedz

2 odpowiedzi
Moja dziewczyna spotykala sie z Moim Kolega tylko na seks jak jej jeszcze nie znalem , za to dowiedziałem sie ze jak z nią juz pisalem to poszla z nim do klubu swimgersow, i powiedziała mi o tym po 3 miesiącach zwiazku,zarzeka się ze do niczego wtedy nie doszlo . Co mam robić kocham ją ale ciężko mi zapomnieć i wybaczyć
Dzień dobry, pisze Pan o relacji Partnerki z Państwa wspólnym znajomym, która wpłynęła na Pana poczucie bezpieczeństwa w związku. Z jednej strony pisze Pan o uczuciach miłosnych, a z drugiej strony o tym, że trudno jest odpuścić, przebaczyć. Wyobrażam sobie, że okres 3 msc to czas, kiedy Państwo dopiero się poznają i być może wyraźniej widzą nie tylko swoje zalety, ale też wady. To od Pana zależy czy będzie Pan wolał chronić się przed kolejnym rozczarowaniem, czy może będzie chciał Pan zaryzykować i dać szansę Partnerce. To co Pan może zrobić to zadbać o siebie w tej sytuacji i udać się na spotkanie z terapeutą, aby zająć się uczuciami, które się w Panu pojawiają, aby Pańska decyzja była świadoma i pokierowana Pańskimi potrzebami, a nie lękiem.

To jest bardzo trudna sytuacja, ale najważniejsze jest, aby Wasza relacja była oparta na zaufaniu i szczerze rozmawiajcie o swoich uczuciach i obawach. Jeśli naprawdę kochasz tę osobę, spróbujcie wspólnie przepracować tę sytuację i zrozumieć dlaczego doszło do tego zdarzenia. Daj sobie czas na przeanalizowanie swoich uczuć i decyzji. Pamiętaj, że każdy związek ma swoje trudności, ale ważne jest, żebyście razem pracowali nad ich rozwiązaniem i wzmacniali Waszą relację. Jeśli nadal czujesz trudności z wybaczeniem, warto skorzystać z pomocy terapeuty, który pomoże Wam przepracować tę sytuację i znaleźć rozwiązanie.