moja żona nie ma ochoty na seks ciągle gadk, że dzis nie, moze jutro, a jutro ze jutro itd. ponad 1

1 odpowiedzi
moja żona nie ma ochoty na seks
ciągle gadk, że dzis nie, moze jutro, a jutro ze jutro itd. ponad 10 lat małżeństwa raz na 2 miesiące się uda, ale byle odfajkować i daj mi spokój, lub co gorsze telefon (FB, Insta, itd.) ogląda zamiast sie sexem zainteresować , to później po jakies 20-30min gry wstepnej, bez reakcji zwrotnej to pozniej sam jakos przestaje miec chęci
nie szukam innej, nawet poki co, nie myślę ale bez seksu żyć troche slabo, ja mam ochotę prawie codziennie
mamy dziecko (9lat), oboje pracujemy, źle nie zarabiamy, na życie na wmiare wysokim poziomie nas stać
hmm niewiem co jest, zdradzac nie zdradza bo nie ma sytuacji ze gdzie wychodzi znika itd.
Dzień dobry. Po Pana opisie trudno stwierdzić, jak wygląda komunikacja między Państwem i co żona uważa na temat Waszego życia seksualnego. Myślę, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Państwa byłaby terapia małżeńska. Niewykluczone, choć niemożliwe do stwierdzenia po tak krótkim opisie, że żona cierpi na zaburzenia libido. Wówczas warto by było również umówić konsultację do lekarza seksuologa. Na podstawie Pana krótkiego opisu mam wrażenie, że macie Państwo trudności komunikacyjne, być może nie tylko w tej sferze życia. Uważam, że warto się temu przyjrzeć wspólnie.