Możliwość naciągnięcia lub uszkodzenia więzadła wieszadłowego penisa. Dzień dobry, Około dwóch t

1 odpowiedzi
Możliwość naciągnięcia lub uszkodzenia więzadła wieszadłowego penisa.

Dzień dobry,
Około dwóch tygodnie temu podczas wstawania z łóżka rano ,przypadkowo zahaczyłem od góry penisa,(który był w porannej erekcji) kołdrą i z pozycji kiedy on leżał naciągnąłem go ku górze ,że był był prostopadle do mojego ciała. Poczułem takie naciągnięcie w rejonie kości łonowej,nie było żadnego trzasku,krwiaka i jakiegoś ostrego bólu....Po pewnym czasie zauważyłem,że podczas erekcji pręży się do góry ,ale tak jakoś ociężale i jest mniej sztywny ,nie czuje takiego naprężenia jak wcześniej.Poszedłem do urologoga, palpacyjnie stwierdził,że wszystko jest w porządku ,dodatkowo zrobiono USG penisa +więzadła wieszadłowe.Żadnej patologi nie wykazało.Dodatkowe objawy,to ból u podstawy penisa.Urolog powiedzał,że to tymczasowe i przejdzie,ale już minęło tyle czasu nie widzę jakiejś większej poprawy.Jestem zagranicą i zaniepokojny tą sytuacją .Jeśli nie doszło do naderwania więzadeł ,to czy mogłem je naciągnąć ? Jaka jeszcze może być możliwa przyczyna moich problemów ?Będę wdzięczny za odpowiedź!
Pozdrawiam!
Obawiam się, że nie uzyska Pan rzeczowej pomocy online. Jeśli doszło to urazu okolicy prącia, w większości przypadków ani Pan ani urolog nie będzie w stanie nic zrobić.Należy poczekać. Jak długo? Nie ma odpowiedzi na to pytanie