nabyte wady łodyg włosa

2 odpowiedzi
Szanowny Panie Doktorze,
od ponad 3 lat nieustannie wypadają mi włosy, po użyciu odżywki do włosów. Kosmetyk nie tylko zniszczył łodygi włosów, ale spowodował wzrost włosów o uszkodzonej strukturze (liczne widoczne gołym okiem przewężenia, nierówna powierzchnia włosa) i odmiennych niż dotychczas właściwościach (sztywne, pozbawione elastyczności), które wypadają. Włosy niestety nie odrastają. Czy wykonuje Pan badanie łodyg włosa w świetle mikroskopu spolaryzowanego? Czy nabyte wady łodyg włosa można zdiagnozować przy pomocy tradycyjnego mikroskopu? Czy takie wady można skutecznie leczyć?
Pozdrawiam
Badaniami włosów zajmuje się dr Mikiel, powinien być także dostępny na portalu znany lekarz.pl

Dysponujemy nowoczesnym systemem trichoskopowym FotoFinder z kamerą HD do badania zarówno w świetle normalnym jak i spolaryzowanym oraz automatyczną oceną komputerową. Oczywiście aby odpowiedzieć na pozostałe pytania należy przeprowadzić tego typu badanie. W naszym gabinecie w badaniach Trichoskopowych specjalizuje się dr Dominik Mikiel. W razie zainteresowania proszę umawiać się na badanie do niego. Ma kalendarz dostępny również w systemie znanegolekarza.