Nie akceptuje siebie w 100%, jestem zmęczona życiem, mam czasami wszystkiego dość, czuje ze wszyscy

3 odpowiedzi
Nie akceptuje siebie w 100%, jestem zmęczona życiem, mam czasami wszystkiego dość, czuje ze wszyscy przyjaciele mnie opuścili, jestem nie pewna siebie i bardzo nie śmiała, mam 13 lat
Dzień dobry
Potrzebujesz spotkania ze specjalistą - psychoterapeutą, psychologiem. Trzeba określić, od kiedy czujesz się źle, z czym to może się wiązać (być może jest to objaw zaburzenia depresyjnego związanego z okresem dojrzewania). Napewno potrzebujesz pomocy i pracy nad tym, żeby bardziej siebie akceptować i czuć sie lepiej ze sobą.Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Gałańczuk

Poproś rodziców/opiekunów aby zapisali Cię na spotkanie ze spacjaloistą w miejscu zamieszkania. Czasami funkcjonowanie codzienne jest na tyle frustrujące, że opadamy z sił. Należy jednak pamiętać aby szukać i kostruktywnych sposobów radzenia sobie z takim stanem. Konsultacja powinna pomóc w ustaleniu dalszego działania. Pozdrawiam
Dzień dobry,
musi być Ci bardzo trudno, pewnie odczuwasz dużo smutku i frustracji. Myślę, że warto, abyś skonsultowała się z psychologiem. Popracujesz nad poczuciem wartości, akceptacją siebie i zobaczysz cały wachlarz mocnych stron, które w sobie masz. Poproś rodziców/opiekunów, aby zapisali Cię do psychologa.
Pozdrawiam,
Piotr Grzelak, psycholog