Nie potrafię się z tym pogodzić?

4 odpowiedzi
Witam. Mam problem ze sobą Kocham kogoś, bylismy ze sobą 6 lat i nie daje sobie wogóle z tym rady. Nadal tą osobę kocham i nie daje mi to spokoju. Zależy mi na niej i robiłem i zrobiłbym dla niej wszystko. Ona od miesiąca zrobiła się chamowata, oschła, zimna ja mimo tego ją kochałem nieważne co do mnie mówiła,wybaczałem. Mam bardzo duży problem iż nie potrafię zyć bez niej Kocham ją bardzo mocno. Proszę o pomoc. Chcialem mieć z nią przyszłośc. Chce sie z tego wyleczyć mogę iść do jakiegoś ośrodka. Proszę o pomoc, nie chce tego czuć wogóle.
Szanowny Panie,
Pana wiadomość jest bardzo poruszająca, domyślam się, że bardzo Pan teraz cierpi. Wydaje mi się, że najlepszym sposobem, aby sobie poradzić z tą sytuacją jest spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą. Niestety nie mamy uniwersalnej, sprawdzonej recepty, jak poradzić sobie z takim bólem psychicznym. Wszystko zależy od cech osoby, której ta sytuacja dotyczy, a także od okoliczności, które jej towarzyszą. Jestem jednak przekonana, że fachowe wsparcie będzie pomocne w odzyskaniu wewnętrznej równowagi. Proszę poszukać specjalisty odpowiedniego dla siebie, który spełni Pana oczekiwania. Życzę Panu powodzenia,
Anna Najder

Witam, sprawa wymaga cierpliwości i systematycznej pracy. Zapraszam w razie potrzeby.
Pozdrawiam
A. Miżowska
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,

Zapraszam na konsultację, możemy o tym porozmawiać :)

Pozdrawiam,

Małgorzata Ciołkowska
Szanowny Panie
Emocje, które Pan przeżywa są naturalne w sytuacji rozstania. Rozmowa w gabinecie terapeuty pozwoli w bezpieczny sposób je przeżyć i poradzić sobie z nimi, tak, aby nie wpływały niszcząco na Pana życie.