Nie wiem jak powiedzieć dzieciom że ich tato nas zostawił i ma inną Panią..jak sobie z tym poradzić

3 odpowiedzi
Nie wiem jak powiedzieć dzieciom że ich tato nas zostawił i ma inną Panią..jak sobie z tym poradzić już nie umiem nie mogę przestać myśleć o nim o tygodnia nic innego nie robię tylko płaczę proszę o pomoc bardzo proszę..
Szanowna Pani.
W zaistniałych okolicznosciach zachęcam Panią do konsultację z terapeutą, to dobry sposób by podczas rozmowy ułożyła Pani sobie pewne kwestie związane z sytuacją i swoimi uczuciami.Wsparcie psychologa, powinno pomóc Pani przejść przejsc przez trudny czas i pomóc rozwiązać kwestię z dziećmi.
Z poważaniem
Hajducka

Zachęcam do sięgnięcia po profesjonalną pomoc. Spotkanie ze specjalistą może pomóc w uporządkowaniu spraw i bieżących trudności. Sytuacja, w której się Pani znalazła jest trudna, ale nie musi przechodzić przez nią Pani sama. Specjalista wskaże także drogę ku temu, jak przedstawić sytuację dzieciom.
Musi Pani przedstawić dzieciom oraz później cały czas zapewniać ich i potwierdzać to, że to co się stało nie jest ich winą. To najważniejsza rzecz. Rozmowę należy dostosować do wieku dziecka rozpoczynając np. od "W życiu czasami zdarzają się takie rzeczy, że rodzice/partnerzy się rozchodzą. Ale to nie znaczy, że ja i wasz tata was nie kochamy"
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 99 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.