Od około 2 tygodni mam zdretwiałe prawe udo. Zaczęło się od tego, że przez godzinę siedziałam z kola

3 odpowiedzi

Od około 2 tygodni mam zdretwiałe prawe udo. Zaczęło się od tego, że przez godzinę siedziałam z kolanami pod brodą, zrobiły mi się wtedy na brzuchu odciski od spodenek i zdretwiało mi udo. Myślałam, że przejdzie ale nic z tego. Nie przeszkadzało mi to w ogóle w normalnym funkcjonowaniu, ale kilka dni temu pojawił się ból pleców (na dole) i drugiego uda. Plecy bolą mnie non stop, jak dotknę to czuję się tak jakbym miała tam jakiegoś siniaka.. A ból lewego uda odczuwam tylko wtedy kiedy kłade się spać (jakie uczucie jakby ktoś we mnie igły wbijał). Do jakiego lekarza powinnam się udać? Zaczynam się martwić o swoje zdrowie.. Proszę o pomoc.
Mam 25 lat.
Trzeba zmienić spodenki. I to szybko. Sorry. Nie wiem jak odpowiedzieć :). Idź do fizjoterapeuty.

Dzień dobry,
proszę udać się do fizjoterapeuty.
Pozdrawiam
Prawdopodobnie jakaś forma kompresji w obrębie pachwiny i później wtórne napięcie mięśni. Zmień spodenki, porozciągaj m biodrowo-lędźwiowy, zajrzyj do fizjoterapeuty aby dodatkowo Ci pomógł to poukładać :)