Od pewnego czasu czuje po lewej stronie na wysokości piersi, pod pachą, jak by bulgotanie pod skóra,

2 odpowiedzi
Od pewnego czasu czuje po lewej stronie na wysokości piersi, pod pachą, jak by bulgotanie pod skóra, w żebrach lub płucach sama nie wiem dokładnie ale czuje. Nie ważne czy leżę czy stoję czy coś robię pojawia się co jakiś czas. Dodam ze pije dziennie ponad 2 litry wody średnio gazowanej, ostatnio się zastanawiałam czym to może gaz ale sama już nie wiem... byłam tydzień temu na usg bezucha i wszystko w porządku, jestem osoba nie paląca.
Dziękuje za jaka kolwiek odpowiedz... bo teraz trudno w tych czasach do jakiegoś dostać się lekarza. 29 lat.
Dzień dobry. Ciężko cokolwiek doradzić bez badania funkcjonalnego i palpacyjnego. Pacha to newralgiczne miejsce gdzie znajduje się dużo struktur. Sam subiektywny objaw bulgotania to za mało żeby cokolwiek doradzić. Proponuję udać się do terapeuty manualnego/osteopaty na badanie. Pozdrawiam

Trzeba by było zbadać to manualnie lub zrobić USG tego miejsca. Pozdrawiam!