Od pewnego czasu mam zaburzenia w poruszaniu się..tzn.chodzę jak pijana..zarzuca mną..noga prawa ugi

2 odpowiedzi
Od pewnego czasu mam zaburzenia w poruszaniu się..tzn.chodzę jak pijana..zarzuca mną..noga prawa ugina mi sie w kolanie nie mam nad nią kontroli ...bywało że kręciło mi się w głowie i wymiotowalam i dochodziły nudności...lekarz powiedział że to od ucha..pierwszy raz takie zaburzenia miałam w marcu tego roku i w takim stanie byłam przez 2 tygodnie ...nie dostalam zadnych leków tylko mialam wykonywac ćwiczenia po których czułam sie jeszcze gorzej... w tej chwili mam to samo już od tygodnia.. dostałam skierowanie do szpitala ...zrobiono mi rezonans i wykluczono ze te zaburzenia sa od ucha ...dodam że przed tymi zaburzeniami za pierwszym jak i za drugim razem piekło mnie w karku i wspominalam o tym lekarzom jak również o tym że mam dyskopatię szyjną...diagnoza ze szpitala taka iż prawdopodobnie nam zapalenie miesnia barku ..zalecenia to- ibuprofen i fizjoterapeuta...pisze tutaj ponieważ chce poznac opinie innych specjalistów ..pozdrawiam
Dzień dobry. Należałoby przeprowadzić dokładną diagnostykę. Zawroty głowy mogą być spowodowane problemami z błędnikiem, móżdżkiem, mięśniem prostym głowy bocznym, dysbalans napięciowy pomiędzy mięśniami potylicznymi, zablokowaniem kręgu pierwszego w odcinku szyjnym. Problem z wymiotami i nudnościami mogą być związane z zbyt dużym napięciem mięśnia skośnego dolnego głowy, który wpływa na zablokowanie prawidłowej funkcji nerwu błędnego. Problem z kolanem jeżeli nie ma bólu to sprawa neurologiczna ( korzenie nerwowe L4- l5-S1 ). Zalecam wizytę u Osteopaty, również zalecałbym wizytę u nerurologa aby wykluczyć stwardnienie rozsiane. Pozdrawiam

Z dużą dozą prawdopodobieństwa jest to bardzo poważny uraz od odcinka szyjnego kręgosłupa który rzutuje na niedokrwienie mózgu . Leczę dużo takich przypadków o takich samych objawach. Zapraszam